P100 dames Deiremons padeltornooi

Welke dames zijn de padelqueens van Deiremonne en omstreken?
Sorry, de reeks is volzet!
P100 dames Deiremons padeltornooi

Waar en wanneer

10 sep. 2019 18:00 – 14 sep. 2019 22:45
KAVD tennis | happiness | padel, Bakkerstraat 47, Grembergen Dendermonde, België

Alle praktische info

Hieronder vind je de speeldata. Game on! Noteer de speelavond(en) alvast in je agenda.

Noot: dit tornooi telt niet mee voor de officiële Padel Tour ranking van Padel by Tennis Vlaanderen.

dinsdag 10 sept

Poule A

18.15 uur (terrein 2): Annelore Heirwegh / Annelies Carnoy 2 - 9 Isabel Van Lokeren / Mieke Baete

18.15 uur (terrein 3): Lisa Van Dorp / Sarah Van Dorp 6 - 9 Marieke Fonteyn / Yentl Rosschaert

19.00 uur (terrein 2): Annelore Heirwegh / Annelies Carnoy 9 - 4 Marieke Fonteyn / Yentl Rosschaert

19.00 uur (terrein 3): Lisa Van Dorp / Sarah Van Dorp 2 - 9 Isabel Van Lokeren / Mieke Baete

19.45 uur (terrein 2): Annelore Heirwegh / Annelies Carnoy 9 - 2 Lisa Van Dorp / Sarah Van Dorp

19.45 uur (terrein 3): Isabel Van Lokeren / Mieke Baete 9 - 8 Marieke Fonteyn / Yentl Rosschaert

Poule B

20.30 uur (terrein 2): Elke Moonen / Katrien De Visscher 9 - 0 Liesbeth D'heer / Mart Tas

20.30 uur (terrein 3): Lotte De Neve / Tess Vandendooren 9 - 3 Mick Van Biesen / Mia Kerremans

21.15 uur (terrein 2): Elke Moonen / Katrien De Visscher 9 - 3 Lotte De Neve / Tess Vandendooren

21.15 uur (terrein 3): Liesbeth D'heer / Mart Tas 1 - 9 Mick Van Biesen / Mia Kerremans

22.00 uur (terrein 2): Elke Moonen / Katrien De Visscher 9 - 2 Mick Van Biesen / Mia Kerremans

22.00 uur (terrein 3): Lotte De Neve / Tess Vandendooren 9 - 1 Liesbeth D'heer / Mart Tas

Rangschikking A

1. Isabel + Mieke

2. Annelore + Annelies

3. Marieke + Yentl

4. Lisa + Sarah

Rangschikking B

1. Katrien + Elke

2. Lotte + Tess

3. Mick + Mia

4. Liesbeth + Mart

10.30 uur // eindronde P100 gemengd

13.30 uur // eindronde P100 dames

15.30 uur // eindronde P100 heren

19.00 uur // eindronde P250 open