P100 heren Deiremons padeltornooi (vrijdag)

Welk P100-duo kroont zich tot het beste herenteam van Deiremonne en omstreken?
Sorry, de reeks is volzet!
P100 heren Deiremons padeltornooi (vrijdag)

Waar en wanneer

13 sep. 2019 18:00 – 14 sep. 2019 20:00
KAVD tennis | happiness | padel, Bakkerstraat 47, Grembergen Dendermonde, België

Alle praktische info

Hieronder vind je de speeldata.

woensdag 11 sept

Poule A

18.15 uur (terrein 2): Johan Van Damme / Leo Van der Rijt - André De Landtsheer / Jan Waumans

18.15 uur (terrein 3): Kenny Van Veirdeghem / Kim Reybrouck - Steven De Sutter / Kevin De Schrijver

19.00 uur (terrein 2): Johan Van Damme / Leo Van der Rijt - Steven De Sutter / Kevin De Schrijver

19.00 uur (terrein 3): Kenny Van Veirdeghem / Kim Reybrouck - André De Landtsheer / Jan Waumans

19.45 uur (terrein 2): Johan Van Damme / Leo Van der Rijt - Kenny Van Veirdeghem / Kim Reybrouck

19.45 uur (terrein 3): Steven De Sutter / Kevin De Schrijver - André De Landtsheer / Jan Waumans

Poule B

20.30 uur (terrein 2): Peter Robyns / Geert Van Cutsem - Peter De Lille / Junior Annaert

20.30 uur (terrein 3): Paul Herwege / Bruno Michels - Randy Van de Vreken / Marco Van Biesen

21.15 uur (terrein 2): Peter Robyns / Geert Van Cutsem - Randy Van de Vreken / Marco Van Biesen

21.15 uur (terrein 3): Paul Herwege / Bruno Michels - Peter De Lille / Junior Annaert

22.00 uur (terrein 2): Peter Robyns / Geert Van Cutsem - Paul Herwege / Bruno Michels

22.00 uur (terrein 3): Randy Van de Vreken / Marco Van Biesen - Peter De Lille / Junior Annaert

vrijdag 13 sept

Poule C

18.15 uur (terrein 2): Michiel Rupus / Toon Hiel - Pol Kerremans / Brandon De Waele

18.15 uur (terrein 3): Maxim De Laet / Michael De Smet - Matisse Van Damme / Branco Van Tongeren

19.00 uur (terrein 2): Michiel Rupus / Toon Hiel - Matisse Van Damme / Branco Van Tongeren

19.00 uur (terrein 3): Maxim De Laet / Michael De Smet - Pol Kerremans / Brandon De Waele

19.45 uur (terrein 2): Michiel Rupus / Toon Hiel - Maxim De Laet / Michael De Smet

19.45 uur (terrein 3): Matisse Van Damme / Branco Van Tongeren - Pol Kerremans / Brandon De Waele

Poule D

20.30 uur (terrein 2): Inez Bouhmidi / Maverick Verhoeven - Philip Heirwegh / Lucien Carnoy

20.30 uur (terrein 3): Stijn Van Hee / Gert-Jan Waeben - Jeroen Moens / Peter Van Pottelberg

21.15 uur (terrein 2): Inez Bouhmidi / Maverick Verhoeven - Jeroen Moens / Peter Van Pottelberg

21.15 uur (terrein 3): Stijn Van Hee / Gert-Jan Waeben - Philip Heirwegh / Lucien Carnoy

22.00 uur (terrein 2): Inez Bouhmidi / Maverick Verhoeven - Stijn Van Hee / Gert-Jan Waeben

22.00 uur (terrein 3): Jeroen Moens / Peter Van Pottelberg - Philip Heirwegh / Lucien Carnoy

Game on! Noteer de speelavond(en) alvast in je agenda.

Noot: dit tornooi telt niet mee voor de officiële Padel Tour ranking van Padel by Tennis Vlaanderen.

Eindrondes zaterdag 14 sept

10.30 uur // eindronde P100 gemengd

14.00 uur // eindronde P100 dames

15.30 uur // eindronde P100 heren

19.00 uur // eindronde P250 open